6070/1 TRAVERTINO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6070/1 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 260kg |
| Block | 6070/1 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 250kg |
| Block | 6070/1 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 240kg |
| Block | 6070/1 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 270cm / 106inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 240kg |